Rise Online Para Kasma Taktikleri

Değerlendirme - 0%
0   1   0
Rise Online Para KasmaRise Online World çıktığı günden beri insanlar droplardan ve para kasmanın ne kadar zor olduğundan bahsediyor. Release sürümünü bekleyemek istemeyenler ve şimdiden oynayanlar ise gerçekten heyecanlı. Ben de haftalarca süren oyun tecrübemi sizlere aktarmak istedim.
1- Oracle
Rise Online’da Protean Kingdom ve Lunaskar Kingdom’da bulunan Oracle slotlarından gerçekten çok güzel para kazanılabilir. Droplardan çıkan Blessed Upgrade Scroll ile hem kendi eşyalarınıza upgrade basabilirsiniz hem de pazarda satabilirsiniz. Tabi içinden çift slot Full Plate Armor çıkarırsanız ve Rare Upgrade Scroll ile düşük maliyet ile upgrade basıp satarsanız çok büyük kâra geçersiniz.
2- Sea Dragon
Dorion’da bulunan bu düşük seviyeli yaratık tek vuruşta ölüyor ve içlerinden +7 silah, +8 silah ve ezik kıyafet atıyor. Dilerseniz +7 silah düşürerek yakmalık olarak satabilir, dilerseniz de çift rünlü Mage ve Priest zırhı düşürerek gayet güzel fiyatlara satabilirsiniz.
3- Solo Dungeon
Oyuna girdiğinizde sağ altta Macera > Zindanlar > Solo Dungeon kısmını seçerek Easy, Hard, Hell veya Death olmak üzere istediğiniz zorluk düzeyinde Solo Dungeon oynayabilirsiniz. Burda yaratıklardan oyundaki efsane eşyalar hariç her türlü silahı rünleriyle birlikte elde edebilirsiniz. Boss ise hem efsanevi silah hem de takı atabilir yani oldukça kârlı bir iş. Tabi takıyı atma drobu oldukça düşük onu da belirteyim. Zorluk seviyeleri arasında drop farkı olup olmadığını herkes merak ediyor ama benim şahsi görüşümü sorarsanız fark yok
4- Group Dungeon
Her 3 dungeon’dan 1 tanesinden %100 item alırsınız fakat Group Dungeon 8 kişiyle girildiği için ve parti içinde çark sistemi gibi kurallar olduğu için tamamen şans işi. Tabi burda her Group Dungeon’da 4 adet Boss kestiğiniz için ve Boss kutusu şahsi olduğu için şansınız daha çok artıyor. Ama Solo Dungeon mu daha kârlı yoksa Group Dungeon mu derseniz clanınız varsa Group Dungeon, solo oyuncuysanız Solo Dungeon daha kârlı diyebilirim.
5- Tyrant
Death Valley bölgesinde her 15 dakikada bir spawn olan bu yaratığın için kırmızı kitap (rün siliyor) çıkabiliyor. Peşinde koşmaya değecek bir item fakat Death Valley’de her an ölme tehlikesi olduğunu göz önüne alırsak da önce charınızı dizmenizi, sonra Tyrant kovalamanızı tavsiye ederim.
6- Örümcek Bacağı Görevi
Bu görevi Dungeon’un 14. katından alıyorsunuz ve 19. katındaki örümcekleri kesmeye başlıyorsunuz, içinden çıkan her bacak ile her karakter ile 1 tane Legendary Rune alınıyor. Her hesaptan 4 rune alınsa ve kalanı pazarda satılsa gerçekten kârlı iş. Fakat 1 örümceği dizili bir Warrior’un tek başına 4 dakikada kestiğini hesaba katarsak bir Mage Party’niz yoksa yapmanızı pek tavsiye etmem. Zaten kendi Mage Party’niz ile birlikte gitseniz dahi size ks atmaya çalışacak olan diğer Mageler de gelecektir. Eee bir slot güzel exp ve güzel para verince ortalık kızışıyor
7- Boss Kovalamak
Eğer bir Clanınız varsa Eslant’ta ve Death Valley’de boss kovalayabilirsiniz ve içinden çıkan takılarla gerçekten çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Fakat dikkat edin, bazı Boss’ları kesmek için Buffer Priest’e ihtiyacınız olacaktır.
8- Pazar Yapmak
Herkesin bildiği ve her MMORPG oyunda olan ve Rise Online’da da olan taktik, pazar. Eğer oyunda oyuncu sayısı sizin hitap ettiğiniz sayıya ulaşmışsa ve siz de pazarlıktan anlarsınız sabahtan başlayın pazar gezmeye, akşama kadar gezmeye devam edin. Mantıklı bir şekilde pazar yaparak kazanacağınız para, yukarıda yazdığım tüm maddelerden daha kârlıdır. Fakat tek bir şey ister pazar, o da elinizde yüklü bir nakit bulunması.
Rise Online Para Kasma Taktikleri yazımız burada sonlanmıştır, ilerde yeni Patch’ler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Herkese iyi günler dilerim
 
Üst