Neler yeni

CCleaner Professional Plus 6.00 Türkçe

18 Şub 2019
2,626
0
36
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
CCleaner Professional Plus 6.00 Türkçe


CCleaner Professional Plus Türkçe Full indir (Multilingual)​


Sistem bakım ve veri kurtarma araçlarını içeren tek paket programıdır. CCleaner Professional Plus yazılımı; CCleaner Professional (Sistem bakım), Defraggler Professional (Disk birleştirme), Recuva Professional (Veri kurtarma) ve Speccy Professional (Sistem bilgilendirme) yazılımlarını tek paket içerisinde birleştiren tek paket yazılımıdır. Sistem temizliği, veri kurtarma, sistem bilgilerini kontrol etme, disk birleştirme gibi özellikler bulunur.

CCleaner Professional
CCleaner, bilgisayarınızda bulunan tarayıcıların (Internet Explorer, Mozilla, Opera vb.) çerezlerini, Kayıt Defterini ve başlangıç programlarını 2 adımda temizler. Peki bunlar temizlenmezse ne olur? Çok basit zamanla bilgisayar yavaşlar. Kullanımı çok basit, arayüzü kullanıcı dostu olan program, Türkçe ve birçok dilde kullanılabilir.

Defraggler Professional
Sabit disklerinizi birleştirerek, daha iyi verim almanıza imkan veren olmazsa olmaz programlardan biridir. Eğer sizde diskinizden tam olarak verim almak istiyorsanız en azından ayda 1 kere bu işlemi yapmanız önerilir.

Recuva Professional
Silinen dosyaları kurtarabileceğiniz, dosya kurtarma programıdır. Yanlışıkla sildiğiniz dosyaları, format attığınız diski, virüs yada benzeri nedenler ile zarar görmüş dosyaları, hafıza kartları, usb bellek vb. bilgisayara bağlayabileceğiniz cihazlardan veri kurtarmanıza imkan verir.

Speccy Professional
Sisteminiz hakkında detaylı bilgileri görüntü edebileceğiniz sistem bilgilendirme programıdır. Bellek, ram, işletim sistemi, bios vb. bilgilere program ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Programların Türkçe dahil olmak üzere çoklu dil desteği bulunmaktadır. Programların tamamı basit bir arayüze sahip olup, olduça kullanıcı dostu prorgramlardır.

tfduE6T.png


CCleaner Professional Plus Paket İçeriği
CCleaner 6.00 Professional
Defraggler 2.22 Professional
Recuva 1.53 Professional
Speccy 1.32 Professional

Uyumlu Sistemler
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 (32 ve 64 Bit)

Dosya Boyutu : 59 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Aktivasyon Aracı + Keygen

 
Üst Alt
Banner alanı
Banner alanı