Neler yeni

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2024 v11.3.1 Multilingual (Win/macOS)

18 Şub 2019
2,626
0
36
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Adobe Photoshop Lightroom Classic 2022 v11.3.1 Multilingual (Win/macOS)


Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2024 Full indir​


Adobe Photoshop Lightroom Classic, eski adı ile adobe photoshop lightroom yazılımının yeni adı ve devamı niteliğinde olan programdır. Lightroom Classic CC, fotoğraflarınızın muhteşem görünmesi için tek bir tuşu tıklatarak kullanabileceğiniz güçlü araçlar ve gelişmiş kontroller sunmaktadır. Tüm fotoğraflarınızı kolayca düzenleyin ve çeşitli şekillerde paylaşın.

Konu içeriğinde; Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2024, 2024, 2020, 2019, Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 ve Adobe Photoshop Lightroom 6.14 sürümleri yer almaktadır.

Özellikler
- Yeni ad: Lightroom Classic Favori fotoğraf uygulamanız artık yeni bir ada sahip olsa da masaüstü tabanlı dijital fotoğraf iş akışları için hala bir sektör standardı olmaya devam ediyor.
- Daha iyi bir performansa sahip olan Lightroom Classic CC, fotoğrafları içe aktarmanıza, önizleme oluşturmanıza ve çok kısa sürede Kitaplık modundan Geliştirme Modülüne geçmenize olanak tanır.
- Birleştirilmiş bir panoramanın kenarlarını genişleten Sınır Çarpıtma, hiçbir önemli ayrıntıyı kaçırmadan görüntünün tamamını yakalamanızı sağlar.
- HDR Birleştirme, farklı pozlama ayarlarıyla çekilen birkaç görüntüyü yüksek dinamik aralıklı tek bir görüntü halinde birleştirerek kolayca doğal veya doğa üstü görüntüler oluşturmanızı sağlar.
- Uygulamayı ilk başlattığınızda daha hızlı performans elde edin, önizleme görüntüleri oluşturun, Kitaplık ile Geliştirme modülleri arasında geçiş yapın, kaydırıcıları ve fırçaları taşıyın ve daha fazlasını keşfedin.

Adobe-Photoshop-Lightroom-Classic-CC.jpg


Sürüm Yenilikleri


Programı şu dillerde kullanabilirsiniz (2020 sürümü)
- Deutsch
- English
- Español
- Français
- Italiano
- Nederlands
- Português (Brasil)
- Svenska
- 日本語
- 简体中文
- 繁體中文
- 한국어

Sistem Gereksinimleri
Sadece 64 bit sistemler ile uyumlu
Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1909 ya da üstü (Windows 7 için 2019 ve önceki sürümleri tercih edin)
Minumum 4 gb ram gereksinimi. Önerilen ram 12 gb
Intel ya da AMD 64 bit destekli işlemci

Aktivasyon Yöntemi : Dahili aktivasyon


Notlar
Alt kısımda eski sürümleri bulabilirsiniz.

 
Üst Alt
Banner alanı
Banner alanı