Neler yeni

Revo Uninstaller Pro 5.0.1 Türkçe

18 Şub 2019
2,626
0
36
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Revo Uninstaller Pro 5.0.1 Türkçe


Revo Uninstaller Pro Full indir Türkçe (Multilingual)​


Revo Uninstaller gelişmiş özelliklere sahip program kaldırma yazılımıdır.
Bilgisayara herhangi bir program, oyun kurdunuz ve kaldırdınız. Bu uygulamarın çoğu arkasında tonla gereksiz veri bırakır. Bu veriler de zamanla bilgisayarın yavaşlamasına ya da ilgili uygulamayı tekrar kurmak istediğiniz zaman hatalar almanıza neden olur. Revo yazılımı geride veri bırakmayacak şekilde program, oyun vb. içerikleri kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra birçok yararlı araç sunmaktadır.

Günümüzün en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri Windows 10. Windows 10 store/mağaza aracılığı ile yüklediğimiz uygulamaları da kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra tarayıcılarımız ile kullandığımız eklentileri de ayrıca kaldırabilirsiniz.

Revo Uninstaller Öne Çıkan Özellikler
- Gelişmiş uygulama kaldırma
- Zorla uygulama kaldırma (Örneğin program ekle kaldırdan kaldıramadığınız)
- Hızlı ve çoklu uygulama kaldırma
- Gerçek zamanlı kurulum gözetleyicisi
- Kayıt veritabanı (Örneğin programın bir veritabanı var bu veritabanında winrarın neler eklediğini vs. biliyor. Hali ile olası sorunların önüne geçtiği gibi arkada artıkta bırakmıyor)
- Yükleme günlüklerini yönetebilme
- Çoklu yedekleme sistemi (herhangi bir uygulamayı kaldırmadan önce kayıt defterinin yedeğini alır bu sayede olası hatalarda kolaylıkla dönüş yapabilirsiniz)
- Hunter Modu (Bu özellik ile kaldırmak istediğiniz uygulamayı program simgesine sürükleyerek kaldırma, silme vb. işlemler yapabilirsiniz)
- Önemsiz, geçici vb. dosyaları silebilme
- Windows başlangıç yöneticisi
- Windows araçları (Sistem geri yükleme, ağ tanılama, disk birleştirme, sistem özellikleri, güvenlik merkezi, paylaşılan klasörler vb. araçlar içerir)
- Tarayıcı geçmişlerini temizleyebilme
- MS Office Temizleyici
- Windows Cleaner (Windows geçici dosyalar, yaptığınız aramalar vb. birçok gereksiz dosyayı tutar. Bu özellik ile bu dosyaları silebilirsiniz)
- Geri alınamayacak şekilde dosya silme (bu işlem uzun sürer benim bilgisayardamı sorun var demeyin. Bu şekilde dosya silmelerde işlem uzun sürer)
- Veri kurtarma aracı
- Çoklu dil desteği. Türkçe mevcuttur

revo-warezturkeyx5kd7.png


revo6nj6c.png


Uyumlu İşletim Sistemleri
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 ve Windows Server 32 ve 64 bit sistemler ile uyumludur

Dosya Boyutu : 16 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Lisans Dosyası

 
Üst Alt
Banner alanı
Banner alanı