Neler yeni

Onemore Bant Kullananlar Kadınlar Kulübü, Zararları – Güncel Fiyatları

HULK

Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
200
9
18
27
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Onemore bant kullananlar kadınlar kulübü son zamanlarda en çok araştırılanlar arasında. Onemore bant hakkında herkes tarafından merak edilenler…

Son zamanlarda Onemore bant birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Vücut direncinin artması, metabolizma sorunları, kilo kontrolü, enfeksiyon, bağışıklık sistemi hastalıkları, vitamin eksikliği, Omega 3 eksikliği ve cilt bakımı gibi birçok farklı kategoride ürün bulunur. Onemore tarafından üretilen bu bantlar hem ağrılara iyi geldiği için hem de kişiyi zinde tuttuğu için tercih ediliyor. Peki kullanan kişiler ne diyor? Bu bantlar gerçekten işe yarıyor mu? Hadi gelin bakalım.

 • Diz ağrılarım ne kullandıysam asla geçmiyordu. Diz ağrıları için kullandım ve anında geçirdi. Herhangi bir yan etkisini görmedim.
 • Omzum çıktığı için yanlış tedavi uygulanmış. Zaman geçtikçe hareketlerim kısıtlanmaya başladı. Kullandıktan 2 saat sonra etkisini görmeye başladım.
 • Herhangi bir yan etkisi yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Etki etme süresi de kişiden kişiye göre değişiyor. Ama mutlaka etkisini hissedersiniz.
 • Diz ağrısı ve cilt yenilenmesi için mümessillik yapan arkadaşım önerdi. Çevremde kullanan herkes iyi sonuçlar aldığını söylüyor.
 • Annem, teyzem ve ben kullandık bu bantları. Ağrılara karşı birebir diyebilirim. En fazla 3 saat içinde etkisini görüyorsunuz.
One More Gerçekten İşe Yarıyor Mu Bilimsel olarak kanıtlanmadı.
Onemore Bant Kilo Verdirir Mi Yağların yakılmasına etki edebilir.
Onemore Bant Cinsel Gücü Artırır MıLibido artışı olabilir.
One More Bant Nereye YapıştırılırOmuz, sırt, bel ya da bacak bölgesine
Eczanede Satılıyor Mı Hayır

One More Bant Zararları​

https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/2024/09/One-More-Bant-Zararlari-1024x576.webp

One More bantlar birçok hastalığı tedavi ettiği söylenir. Diz ve bel ağrılarından kadar birçok farklı kategoride bantlar bulunur. Bu bantları ağrının ya da sorunun olduğu bölgeye yapıştırmanız gerekir. Belirli bir süre kalan bant içindeki doğal bitki özleriyle kişiyi rahatlatmaya başlar. İçeresinde herhangi kimyasal madde yer almadığı için zararı ya da yan etkisinin olmadığı iddia ediliyor. Nazik ve hassas bir cilde sahipseniz bant yapıştırıldığında kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

One More Bant Faydaları​


One More markasına ait farklı ürünler bulunur. Bu ürünlerin hepsinin içeriği farklı olduğu için etki alanları da birbirinden farklıdır. Genellikle eklem ve kas ağrılarına, cilt sorunlarında, cinsellik ve gibi sorunlarında kullanılır. Her ürünün gösterdiği fayda ve içinde bulunan ana etmen maddesi farklıdır. One More ürünlerinin etki gösterdiği ve kullanım amaçları şu şekildedir;

 • One More Painless Night GLU; Ağrı Bandı,
 • One More Slim Style; Kilo Kontrolü,
 • One More Melatonin Plus; Melatonin Hormonu Takviyesi,
 • One More B12 Plus; B Vitamini,
 • One More Dekamin; D, K ve C Vitaminler,,
 • One More Omevia; Omega 3 Takviyesi,
 • Lumiere Sornie Güzellik Seti; Cilt Bakımı,
 • Lumiere Sornie Collagen Patch; Kolajen Takviyesi,
 • One More Sornie Anti Aging Mask; Yaşlılık Karşıtı,
 • Hair Repair Complex By Lumiere; Saç Güçlendirici

One More Bant Fiyatları​

https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/2024/09/One-More-Bant-Fiyatlari-1024x576.webp

Ürünlerin fiyatları dolara bağlı olarak değişir. Ürünlerin etki ettiği alana göre farklı fiyatlandırmaya sahiptir. En düşük ürün fiyatı 55 dolar yani 987 TL değerindedir. Satıcılara göre ürünlerin fiyatlarını daha uygun bulabilirsiniz. Ürünlerin isimleri ve Türk lirası karşılığını tablo haline getirdik. İşte one more bantların fiyatları;

One More Painless Night GLU1.980 TL
One More Omevia990 TL
One More Melatonin Plus990 TL
One More B12 Plus990 TL
Lumiere Sornie Güzellik Seti3.950 TL
Lumiere Sornie Collagen Patch1.980 TL
One More Slim Style990 TL
One More Dekamin990 TL
One More Sornie Anti Aging Mask1.980 TL
One More Night Ladies and Gentleman1.980 TL
Sornie Face Lifting Mask3.950 TL
Hair Repair Complex By Lumiere3.950 TL

yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

 
Üst Alt
Banner alanı
Banner alanı