Neler yeni

Adobe Character Animator 2024 v22.4.0.52 Multilingual (Win/macOS)

18 Şub 2019
2,626
0
36
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Adobe Character Animator 2022 v22.4.0.52 Multilingual (Win/macOS)


Adobe Character Animator CC 2024 Full indir​


Adobe firması tarafından geliştirilen ve oldukça popüler olan gerçek zamanlı animasyon oluşturma yazılımıdır. Bir karakter oluşturun ve kendi performansınızla animasyonunu oluşturun. Character Animator, karakterlerinizin gerçek zamanlı animasyonlarını hazırlamak için ifadelerinizi ve hareketlerinizi kullanır. Yani güldüğünüzde veya başınızı salladığınızda karakteriniz de aynı hareketleri yapar. Son derece hızlıdır; animasyonlarınızı canlı olarak da yayınlayabilirsiniz.

Göz açma animasyonları. Şaşırtıcı sürede.
Karikatürler, animasyon dizisi ve canlı yayınlar için animasyonlar oluşturun. Karakterinizi sosyal medyada canlı olarak yayınlayın ve arkadaşlarınızı şaşırtın.

Saniyeler içinde karakter yaratın.
Web kameranızı ve Adobe Sensei AI tarafından desteklenen yeni Characterizer'ı kullanarak herhangi bir resmi hareketli bir karaktere dönüştürün. Bunun yanı sıra Character Animator'da bulunan yerleşik karakter şablonlarını değiştirerek veya Illustrator veya Photoshop'tan resim içe aktararak karakterler oluşturabilirsiniz.

En mükemmel yüzü siz tasarlayın.
Karakterinize kendi performansınızla kolayca hayat verin. Character Animator, karakterlerinizin gerçek zamanlı animasyonunu hazırlamak için web kameranızı ve mikrofonunuzu kullanarak dudak senkronizasyonu, göz ve yüz özelliklerini izleme gibi ifadelerinizi eşleştirir. Böylece siz ne zaman şaşkın, mutlu ya da öfkeli görünseniz karakteriniz de aynı mimikleri yapar.

Kolları, bacakları, kafaları olan animasyonlar.
Karakterinizi hareket ettirmek çok fazla uğraş gerektirmez. El sallama gibi hareketleri klavyeniz veya MIDI aygıtıyla kontrol edebilirsiniz. Hareketler düğmeler olarak kaydedilebilir, bu şekilde tuş komutlarını hatırlamak zorunda kalmazsınız.

Kullanılabilir Diller
- Deutsch
- English
- Español
- Français
- Italiano
- Português (Brasil)
- Русский
- 日本語
- 한국어
- 简体中文

ch-riverflow-3-720x52ztjdm.gif


ch-riverflow-1-720x52kfkj1.jpg


Sürüm Yenilikleri


Sistem Gereksinimleri
64 bit Multi-core (Çok çekirdekli) Intel işlemci
Microsoft® Windows 10 (64 bit) versiyon 1909 ya da üstü
8 Gb ram (16 gb ram önerilmekte)
OpenGL: Latest qualified graphics driver for your GPU, with at least OpenGL 3.2 support

Aktivasyon Yöntemi : Dahili Aktivasyon

 
Üst Alt
Banner alanı
Banner alanı