Neler yeni

windows 10 pro türkçe Formatlık full indir

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Sistem orjinal windows 10 pro (redstone 4) spring creators 1803 sürümü kullanılarak düzenlendi. Ev kullanıcılarını hedef alan ve içerisinde iş dünyasınada hitab eden kurumsal hizmetlerinde bulunmuş olduğu bir işletim sistemidir. Güncellemelerin entegre edilmesi dışında dosya içerisine herhangi bir bileşen ekleme yada çıkarma yapılmamış olup sistem microsoftun sunmuş olduğu varsayılan özelliklerde kurulur. 21 haziran 2018 geçmişine kadar gösterilen bütün güncelleştirmeler ve net framework 3.5 sisteme entegre edilmiş olup yüklenmiş olarak gelir. Dosyada boyutu küçültmek amacıyla esd sıkıştırma

Windows-10-concept.jpg
Yapılmış olup dvd veya usb aletina yazdırılarak kurulum yapılabilir. Uefi-klasik-
Setup’dan kurulumlar denenmiş olup sorunsuzca yapılabilmektedir. Sistemi

Etkinleştirmek için dosya içinde otomatik aktivasyon bulunmaz. Kurulumdan sonra
Elinizde kurduğunuz sisteme ait lisans anahtarıyla yada lisans anahtarınız yoksa
Sitedeki etkinleştirme araçlarıyla kurmuş olduğunuz işletim sistemini etkinleştirebilirsiniz.

Esd nedir?

Esd (electronic software delivery) microsoft tarafından geliştirilmiş bir dosya sıkıştırma
Tekniğidir. Kurulum dosyaları içindeki kaynak dosya olan install.Wim dosyasını
Sıkıştırarak %20 boyut tasarrufu sağlamakla birlikte içerikte aslabir halde değişiklik
Yapmamaktadır. Kısacası esd işletim sisteminin sıkıştırılarak boyutu düşürülmüş halidir
Ve bu sıkıştırma esnasında iso dosyasına herhangi bir zarar gelmez.​

capture-20181124-183253.png
32 Bit Sistemler İçin:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

64 Bit Sistemler İçin:

Rar Şifresi: mail atin verelim

Son düzenleme:
Sesli Panel mobil sesli sohbet paneli