Neler yeni

Kirala Senin Olsun veya Kiralık Sunucu Arıyorum

• Konbuyu başlatan keremg
  • Başlangıç tarihi
K

keremg

Forum Üyesi
Merhaba. Şuan mevcut sitelerimi VDS üzerinde barındırıyorum. Ancak yaşanan belirli problemlerden dolayı Dedicated Server'a geçmek istiyorum. Bu konuda pek profesiyonel olmadığım için kaliteli bir firmayla çalışmak istiyorum. ( Parayı alana kadar kaliteli gözüken firmalarla değil )

Şu anda VDS hesabımızda yaklaşık 5-6 adet e-ticaret sitesi ve 4-5 adette ufak tefek wordpress siteler bulunmakta. Toplam dosya boyutu ise 40-45 GB seviyelerinde. Bu aydan itibaren yeni e-ticaret siteleri eklenecek ve serverda sadece yoğun trafikli e-ticaret siteleri bulunacak. Yeni kiralamak istediğim veya kirala senin olsun sunucunun minimum özelliklerini aşağıdaki gibi:

Minimum 32 GB DDR3 RAM
Minimum 100 GB + Datacenter SSD ( arttırılabilmeli)
Limitsiz Trafik ve Başlangıç olarak Kara Listede olmayan 1 veya 2 Adet İP

İstediğim özellikler ortalama olarak bu şekilde. Bu özelliklere yakın bir server teklifini konu altında paylaşırsanız memnun olurum. Lütfen internet sitelerinizin adresinizi paylaşmak yerine paylaştığım teknik özelliklere yakın sunucuların fiyatlarını KDV dahil fiyatları iletirseniz memnun olurum.

1-2 aylık bir iş değildir. Uzun vadeli çalışılacaktır. Teknik bilgim az olduğu için yanlış veya eksik bir bilgi vermişsem affola..

iyi forumlar..

Mobil Sesli Panel web hosting fiyatları